| Antrax a întrebat:

Am o mare problema ce ar trebui sa fac prima data sa aspir sau sa sterg praful?laughing

Răspuns Câştigător
| Ianaaable a răspuns:

Primata data se aspirabig grin
Pt ca in timp ce aspiri se mai ridica praf. spor!
Ps: aceeasi treaba fac si eu acumlaughing)

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Din cate stiu se aspira prima data, apoi stergi praful... spor la lucruhappy

| Antrax explică:

Na asa stiam si eu numa vecina zicea ca nulaughing

| demonangel37 a răspuns:

Intai se aspira dupa aceea stergi praful iar daca ai grasie, faiantza, parchet etc. aspiri, stergi cu mopul marginile ce contin ceel mentionate mai sus si stergi praful

| Betty18 a răspuns:

Sa aspiri

| mada12 a răspuns:

Prima data se aspira.pentru ca daca stergi praful cand dai cu aspiratorul se pune la loc.winking Bafta.winking

| mada. a răspuns:

Sa aspiri, evident...

| marry a răspuns:

Sa aspiri tongue

| Lor3naXD a răspuns:

Prima data aspiri si dupa aceea stergi praful

| dianka_4861 a răspuns:

Se aspira

| Ioonela a răspuns:

Sa aspiri

| camy_1834 a răspuns:

Poi k toti ceilalti asa stiam si eu...mai intai aspiri.pentru k at cand aspiri se ridica praf.si dupa stergi praful.
spor la lucru.
pupicikiss
pa-pa

| rebelutza4u a răspuns:

Sa aspiri normal.

| patricCia a răspuns:

Toata lumea zice ca se aspira eu sterg prafu intai big grin :-s. asa ma pune mama ca cica nu se sterge chiar tot prafu si cel ramas pica pe jos thinking chatterbox. oricum nu prea imi pasa pentru ca eu sterg prafu iar fratele meu aspira deci eu am treaba mai usoara si nu prea imi pasa laughing

| bugmafia a răspuns:

Aspira si sterge dupa prafu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aspriri prima data si apoi sa stergi praful... spor la treaba

| crystal a răspuns:

Eu fac astfel: 1.sterg peretii sau colturile tavanelor de panze de paianjen, 2 aspir, 3 spal pe jos, 4 apoi sterg praful.

| chrystyanna a răspuns:

Se aspira prima data...si cum a zis si iana se mai ridica praf asa ca... spor la treaba...