| cristianorudi7 a întrebat:

Am o mica problema: a venit unu la mine ca trebuie sa facem un proiect la info si a umblat nu stiu pe unde de mi-a facut ceva la iconitele de pe desktop: iconitele sunt conturate cu alb iar scrisul acele este negru pe alb, albul acela fiind un chenar. daca stiti dau funda celui care ma ajuta... thxhappy

2 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 8 si m-am chinuit cu 80 de raspunsuri si na vrut nimenea aproape sa imi dea funditza crying(( Te rog eu mult fa o fapta buna,mai ales ca vine acum Craciunul !

| Luci99 a răspuns:

S-ar putea sa-ti apara un link, si daca e asa click pe el. Daca nu, umbla la properties.