| Vampiregirlsgirls a întrebat:

Am o pagina de facebook. ideei, poze haioase, frumoase, cele mai tari ideei de concursuri... orice... funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| ZambeteFericite a răspuns:

Ti-as sugera sa faci albume cu povesti, pentru ca vizitatorilor pe pagina ta le-ar placea asta deoarece si eu am trei pagini. Daca nu merge nici asta, roaga pe cineva sa te ajute sa ajungi la 2.500 de like-uri pe pagina, dupa vei vedea ce usor te vei juca cu vizitatori, si poti sa iti pui prieteni/prietene admini/admine, sper ca ti-am fost de ajutor happy