| aaaaneeee a întrebat:

Am o problema cu fiecare pereche de blugi; Eu sunt mai slaba thinking si cand imi iau o pereche de blugi o iau cat de cat strimta. Problema este ca nici dupa o seara se largesc intr; un hal x_x. La ce temperatura sa ii bg in masina de spalat ca sa fie ca la inceput. [ Nu sunt nebuna, scuzati categoria, ai chef de misto-uri mai bine nu mai comenta; dau funda; x ]

Răspuns Câştigător
| escroaca a răspuns:

laughing)

aoleeeeeu straight face

3 răspunsuri:
| Bloody a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu dar sincer nu cred ca este de la masina de spalathlaughinglaughingcel imi bine este sa ii bagi la o temperatura mai mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre calitate ce ne poti spune?
Apropo, scrie pe blugi la ce temperatura se spala.

xoxo, didi

| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
eu din cate stiu se baga blugii parca la o temperatura de 30 de gradethinking o sa ma interesez sigur ca sa stiu si iti raspund imediat:*