| crybaby220 a întrebat:

Mi-a cumparat fratele meu o pereche de vansi si imi vin, doar ca ma bat foarte tare la spate... am incercat si cu bandaje, dar deja am rana acolo si nu pot sa merg cu ei. Ce sa fac sa ii largesc? (Scuzati categoria, nu stiu daca e buna)

2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Daca se largesc, nu rezolvi problema de la spate. Bate-i cu un ciocan. Pune o cirpa rea peste ei ca sa nu-i strici. Dar sa-i bati in interior, nu in exterior.

| Wyse a răspuns:

Zi la o persoana cunoscuta care are piciorul mare sa-si bage piciorul in papucii tai si o sa-i largeasca