| Daianaa a întrebat:

Am o problema.In august vine majoratul meu si il fac la piscina dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. ziua o sa fie petrecere la piscina si apoi mai pe seara o sa intram inauntru si o sa dansam etc. daca ma arunca colegii in apa? o sa-mi strice si parul si rochia.Sa am una de schimb? Ce fel de tinuta e cel mai adecvat? mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| ana2205 a răspuns:

Pai daca petrecerea e la piscina ziua poti purta un costum de baie, iar seara o rochie mai comoda(e bine sa ai doua ). Nu iti fa o coafura prea complicata, dupa cum ai spus poti fi aruncata in apa si se va strica.
Nu te panica insa, trebuie sa te distrezi si uscata si uda fiindca o singura data ai majoratul. Distractie placuta!big grin

1 răspuns:
| sweetalinutza a răspuns:

Hmmm...la piscina poti avea un costum de baie si o rochita mai vaporoasa, de vara, parul ti`l incretestisi la piscina il vei tine prins intr-un coc lejer, iar seara cand il vei desprinde vei avea nije bucle si mai frumoase, impreuna cu o rochita mai de seara, mai scurta, ca doar e majoratul si na, ne permitemhee hee:*