| BurN a întrebat:

Am o probleme in Counter-Strike, am intrat pe un server de dr si cand am iesit serveru imi apare jos de Quit. si cand dau Quit Server List New Game se conecteaza automat pe server-u respectiv. Cum il scot pls?!

2 răspunsuri:
| emil a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, unele servare fac aceasta smecherie ca sa intri doar pe al lor. Poti scrie in consola quit ca sa il inchizi sau mai bine fa ce spune aici :) http://tutorialecstrike.com/....../index.php funda