| devon a întrebat:

Am o tema, trebuie sa imi fac o firma...crying prea multa plictiseala. vreau si ei un ex de firma. cele mai bune au fost luate si nu mai am imaginatie.

Ex de firma :restaurant, pizzerie, firma de avocatura, pompe funebre(parca asa se scrie )etc

mersi

Răspuns Câştigător
| SfarsitDeDrum a răspuns:

-un magazin de muzica [tot ce tine de muzica]
-un magazin numai de ochelari [de soare] [pun pariu ca nimeni nu o sa mai faca despre asta:]]]
-un magazin plin cu prostiile ce le trebuie` la femeilaughing[bijuterii, genti, accesori, lacuri de unghii.]
- un restaurant cu mancare din tari straine [mancare ruseasca,.]
-un fel de cladire pentru copii [cu topogane, jucarii, trasee pe franghii prin aerlaughing prostii de ale.[ sa zicem child`s world] [nu stiu daca asa se scrie :]]
-studio foto
gaseste si uh ceva original:*

1 răspuns:
| KapshunikDulshe a răspuns:

Firme de constructii.