| Ana-Maria94 a întrebat:

Am observat o persoana aici care raspunde la intrebari la misto si urat. ce parere aveti? este vb de JiJinhyoo.

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Uite mai cum vorbeste asta.straight face Chiar ca TPU nu a scapat de javrele care dau raspunsuri si stupid la misto! straight face Au avut dreptate unii cand au zis ca oamenii care fac mistou sunt ca raia. Scapi de unu` vine altu`!

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Numai stima si respect pentru jiji cel desteptlaughing

| Dominicc a răspuns:

Sufera baiatu asta.

| Pupily92 a răspuns:

Daca nu stie saracul mai mult... laughing asteptam sa fie suspendat big grin

| Maia a răspuns:

Nu are ce face si se joaca oh go on! Lipsa de cei 7 ani de-acasa!

| Bia:X a răspuns:

Asta este:-( nu trebuie sa-l bagi in seamahappy se otraveste singurhappy

| ForeignO a răspuns:

Om fara scrupule...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai era unu parca sangeros ...nu mai stiu
oricum urat din partea lor
chiar foarte urat straight face