| anonim_4396 a întrebat:

Am ochii albastri, fata lunguiata, si tenul mai deschis, ce frizura mi-ar sta bine?

9 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Http://www.ftr.ro/files/fotoreportaj3/2.jpg
eu cred ca asta ti se potriveste
xoxoo, mary ^_^

| iuliana21 a răspuns:

Poate ar merge ceva cu breton...nu?

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Breton love struck depinde cum ai parul :-s daca il ai cret iti recomand sa nu'ti faci beton :p! mai bine cere pararea unui stilist :*

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Breton*

| dragosh a răspuns:

Freza jderrolling on the floor

| tynatwine a răspuns:

Daca ai fata lunguiata ar fi indicat breton (drept, inegal... oricum)... incearca sa mergi la coafor si cere parerea cuiva care se afla in domeniuwinking

| Fifi a răspuns:

Daca ai fruntea lata, incearca un breton (daca ai parul drept si nu cret ). bretonu o sa dea impresia ca ai fata mai mica! si eu am aceeasi problema ca tine si stiu din proprie experienta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frezura valvoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am ochi albastri si fata lunguiata si nu-mi sta bine cu breton...incearca ceva cu carare usor intr-o parte... iar parul in partea de sus sa fie normal...in partea de jos usor filat big grin. succes!