| mcandr3y a întrebat:

Am pus niste fimulete pe youtube, iar cand dau search pe youtube nu imi apare niciunul din filmuletele pe care l-am pus! Ce e de facut ca sa imi apara filmuletele cand dau search? (Am dat cautare cu unul din cuvintele de la tag; am mai pus filmulete dar de pe un alt cont si pot fi vazute si de altii nu numai de mine!)

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Nu stiu cum este pe youtube, dar eu pe trilulilu la fel patesc. Dupa ce incarc un video dureaza uneori si cateva zile pana il gaseste la search. Problema asta este din cauza ca acele vide-uri, dupa ce au fost incarcate pe site trebuiesc postprocesate pentru a fi introduse la o anumita sectiune pe server, iar lucrul asta dureaza ceva timp uneori. happy

4 răspunsuri:
| mcandr3y explică:

Tot nu apare! am incercat toate posibilitatile! nu stiu ce are, alte sugestii?

| mcandr3y explică:

A trebuit sa le sterg si sa le uploadez din nou!

| unu a răspuns:

1. daca le-ai incarcat de cateva ore si filmele sunt lungi, trebuie sa mai astepti putin
2. scrie numele complet al filmului (copy-paste) la search. Daca mai sunt inca 1000 de filme cu nume asemanatoare, al tau e pe la urma.

| 911targa a răspuns:

Daca vrei sa apara filmuletele tale, unde scrie search baga numele la account-ul tau.