| Marianahsvvd a întrebat:

Am pus story pe Facebook și fiind pe public s au uitat și persoane pe care nu le am in lista de prieteni, cum pot afla care sunt acelea? Exista vreo aplicație ceva? h

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum știi dacă s-au uitat și persoane din afara listei tale de prieteni dacă nu știi cine sunt, nu-ți apare contul lor de FB?

| Marianahsvvd explică (pentru anonim_4396):

Nuu! Doar numarul de persoana unde se specifica faptul ca nu sunt in lista mea de prieteni și dacă vreau sa apăs nu merge sa văd care sunt