| Marianahsvvd a întrebat:

Am pus story pe Facebook și fiind pe public s au uitat și persoane pe care nu le am in lista de prieteni, cum pot afla care sunt acelea? Exista vreo aplicație ceva?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu, n-am incercat dar poate fi o solutie: https://bit.ly/3zZpjZL
Ideea este ca la grupuri poti vedea si numele celui care s-a uitat. La conturi obisnuite nu cred ca se poate iar la pagini nu stiu. Din cate am inteles pentru paginile profesionale, platite, ai mai multe optiuni.

| Emma24dsxd a răspuns:

Si eu patesc la fel dar nu am reusit sa gasesc o modalitate sa vad