| Marianahsvvd a întrebat:

Am pus story pe Facebook și fiind pe public s au uitat și persoane pe care nu le am in lista de prieteni, cum pot afla care sunt acelea? Exista vreo aplicație ceva? As dori sa aflu

1 răspuns:
| Mariaa2201 a răspuns:

Momentan Facebook nu are optiunea care sa iti permita sa vezi cine altcineva in afara de prieteni a vizionat story-ul. In general numele persoanelor pe care nu le poti vedea in lista vizionarilor sunt cei care ti-au dat follow fara cerere de prietenie. Sau cei la care nu le -ai acceptat cererea, ei automat te au la follow.