| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. M-am uitat la story-ul unei persoane pe snapchat din greseala (nu o aveam la prieteni dar ea are cont public si am putut sa vad). Eu i-am dat block dupa aceea. Intrebarea este: ii poate aparea in lista cu vizualizari, ca eu i-am vazut story-ul? Chiar daca i-am dat block poate vedea ca m-am uitat la story-ul ei?

1 răspuns:
| yasmina10iov a răspuns:

Hmm, cel mai probabil nu. Activitatile legate de contul tau sunt blocate pentru acea persoana, nu poate vedea din cate stiu.