| NoName1234 a întrebat:

Am sa merg in tabara la Sibiu pe 12 iulie pana pe 18 si e prima data cand merg! O sa stam in camera cate 6 fete! As vrea sa stiu cam cum e si ce trebuie sa imi iau in afara de chestii logice adica: haine, pijamale, lenjerie intima tongue, periuta de dinti, pasta de dinti, telefon, ...etc! Multumesc!

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţigări (dacă fumezi), vodkă (întotdeauna va fi de folos), coniac, vermut şi bani pentru bere (n-o căra de-acasă că se răsuflă).
Dacă eşti mai deschisă, ia-ţi şi prezervative.
Succes şi distracţie plăcută big grin

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Sapun, gel de dus, smponlaughing incarcator, demakiante(dk te makiezi, si alea de makiat), tampoane poate iti vine, sa nu uiti baniilaughing), cartela incarcata laughing), si mancarica si suc pentru drum, castile la telefon sa asculti muzica, carti de jos, sau ceva jocuri, laptop daca ai tongue

| iuliaoprea a răspuns:

Spray pentru tantari, un caiet in care sa-ti notezi impresii in fiecare zi, un aparat foto, un rucsac, colac de hartie pentru toaleta, hartie igienica, o harta, papuci si ai grija ca dusul e la comun de obicei deci te poti orienta si in functie de asta - poate un prosop mai mare.

Răspuns utilizator avertizat
| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Chestile de machiat, prosop, castile pentru. telefon, jocuri(carti, monopoly... etc.) parca te cunosc esti de la scoala. 43 din ct?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa nu-ti iei lenjerie

| Nuimipasa112 a răspuns:

Si eu merg in aceeasi tabara...imi dai id tau?