| anonim_4396 a întrebat:

AM si eu nevoie de niste replici mai dure pentru toti terminatii care se iau de mine pe strada si care vor sa iasa in evidenta cu ceva?[replici scurte si dure care sa le inghita pliscul]batting eyelashes tnx:X

Răspuns Câştigător
| greencookie a răspuns:

Nu cred ca exista... terminatii (big grin) care se iau de tine nu au iq-ul necesar pentru a intelege replicile tale... nu merita sa te obosesti, doar evita-i mai ales atunci cand esti singurawinking

1 răspuns:
| Piticaaa a răspuns:

Am eu una buna de la tatalaughing daca te striga vreunul cu "pis pis" strigai "pis pis in p**da matii!"laughing