| BBbBbBBb a întrebat:

Am si eu nevoie urgent,,, nu stiu cum sa fac o compunere cu petrecere de Halloween in scoala mea... chiar nu stiu(dau funda)mss

Răspuns Câştigător
| Alissya_4251 a răspuns:

Poti sa incepi compunerea spunand ca se apropia petrecere si u nu aveai absolut nici o idee despre ce costum sa porti, ca toti prietenii tai isi gasisera costume si erai dezamagita rau. apoi poti sa zici ca te`ai hotarat sa te faci in zana, printesa ceva d genu dar ca aveai mult de lucru la rochie si nu ai reusit sa termini sau ceva ca la un momendat o terminasesi dar ai dat ceva pe ea sau ti-a stricat`o fratele tau mai mic... oricum ideea e sa zici ca in seara d halloween tu nu ai ajuns la scoala la inceperea petrecerii. Apoi poti sa spui ca s`a organizat un concurs pentru cel mai tare costum si la 12 noaptea se dadea premiul si a castigat unu...nu stiu, un pirat, un vampir sau oricine vrei tu si sa zici ca fix atunci ai ajuns u si ai intrat in sala si toti s`au uitat uimiti la tine si i`au retras premiul aluia si ti l-a dat tie si u erai super happybig grinbig grin
Bine, asta e doar schitawinking U poti dezvolta mult mai mult asta e mai mult.
Eu iti urez succes si sper ca ti-am fost de ajutor!:*