| deliamaria13 a întrebat:

Voi cu ce va imbracati de halloween? Eu am o petrecere la scoala si nu stiu ce sa port! Ceva idei?

4 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Po+ti sa te faci tocilara...
Bloody marry
Sau.emo happy.

Tocilara : Faci cosuri, niste ochelari cu cadran mare si o rochie cu buline si multe fundite in par
Bloody mary : Mult negru... Dai cu fard rosu sub ochi ( sange, sa para ) si o rochie rosie, alba sau neagra
Emo : MUlt negru. Pantaloni negri ( fara model ) Ruj strident, glos de buze ( peste ruj ) si un tricou negru sau cu emoticoane.

Mai ai timpt sa ti-le cumperi! Mult noroc!

| MMihai a răspuns:

De ce dai importanță, lucrurilor fără importanță?

Un bărbat când cunoaște o femeie se uită după 3 aspecte :
profesional,
cât este de gospodină și
cum se simte cu ea în pat.

Tu având ochelari, nu prea te poți masca, dacă este vorba de un bal mascat, că se gândește repede, cine arată cam așa și are ochelari, și este ca și cum nu ai avea mască, că vor știi cine ești.

Dacă oamenii tot vor știi cine ești, nu mai văd rostul unei costumații speciale.

Deci te îmbraci normal și gata și fără mască.

După poză, (nu se vede bine poza ), îmi pari ușor cam grăsuță, poate ar trebui să faci ceva mai multă mișcare: gimnastică și ceva sport.

| BubbleGumyy a răspuns:

Poti sa TE COSTUMEZI IN MIREASA MOARTA

o rochie alba stropita cu vopsea rosie si machiata cu,, vanatai,,

un fel de blody mary

cu o rochie rosie cu buline albe si machiata asa
http://www.youtube.com/watch?v=SWP8Ag8n5Lo&feature=related

regina mormintelor

imbracata intr-o rochie neagra lunga cu un voal negru si cu parul coc

| tedy20 a răspuns:

Buna! Hey halloweenul e sarbatoarea mea preferata eu m-as imbraca iintr-o fata zoombi e tare o rochie neagra rupta si cu mult rimel