| cristina10 a întrebat:

Am si eu o intrebare! acum 1 luna jumate sau doua am reformatat tot calculatorul si nu am mai salvat nici o poza nimic din el si as vrea as stiu exista vreun program sau ceva care sa imi bage inapoi ce am avut in calculator? plss dauu funda celui imi folositor raspunsbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Nu exista, doar l-ai reformatat. Daca vrei sa ti se salveze documentele baga-le in Data(Dhappy. Reformatezi calculatorul, dar ele vor ramane tot acolo. Un sfat util pe viitor.

1 răspuns:
| SandraPhantomhive a răspuns:

Un motiv pentru care a trebuit sa iti reformatezi calculatorul a fost pentru ca s-a ars hardisk-ul ( mi s-a intamplat si mie).
Toate fisierele erau pe acel hardisk, in caz ca acesta este motivul. Daca este ars, nu mai poti recupera fisierele. Imi pare rau.
Fundita`?