| bleakk a întrebat:

Am si eu o intrebare! Am bagat intr.o zi vreo 100-150 de prieteni pe facebook, de fapt am dat multe cereri ca sa mai fac si eu niste prieteni(erau persoane cu 50-100-150-200 prieteni comuni)si ziua urmatoare imi apare alea cu bifat si ca am contul blocat 7 zile sa numai trimit.Cum fac dupa ce am dat cerere la mai multi sa nu mi.l blocheze. Funda mare! :*

2 răspunsuri:
| Numb a răspuns:

Pai asa se intampla daca trimiti cerere de prietenie la mai multe persoane intr-o zi. Logheaza-te pe cont, Bifeaza acolo I understand dai next next si apoi gata, peste 7 zile vei putea trimite cerere de prietenie.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la ce te asteptai? sa te felicite? facebook in situatii de astea te considera spammer si iti blocheaza contul