| wolfman a întrebat:

Am si eu o intrebare:am o problema la fifa 2007-2008 imi merge jocu excelent nu imi sacadeaza dar cand incepe partida imi jug cucatorii de numa numa cine ma poate ajuta va rog astept un raspuns

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Reformuleaza intrebarea, de data asta in romana, si poate te ajuta cineva...

| wolfman explică:

Am o problema la fifa 2007-2008 imi merge jocu excelent nu imi sacadeaza dar cand incepe partida imi fug jucatorii de numa numa cine ma poate ajuta va rog astept un raspuns