| Dnse a întrebat:

cam cat ar costa un euro pe orange? este mai avantajos sa-mi iau cartela sau sa imi transfer de pe un abonament?

Răspuns Câştigător
| danyella42051 a răspuns:

Daca te duci la magazine Orange o s iei mai ieftin decat prin magazine cred ca e 5.50 chiar mai putin pe cand in magazine il iei la 6 lei sau mai mult...
cred ca daca il transferi d p un abonament e km aceeasi chestie cu daca il iei din magazine Orange doar ca ai un dezavantaj pentru ca sunt primiti prin transfer trebuie sa ai 1 euro in plus pentru a activa o optiune