| winkey a întrebat:

Am si eu o intrebare mai stupida! cum te comporti cand esti langa un baiat? adica el vrea sa te cunoasca dar sunt prea timida si nu vreau sa ma fac de ras!

Răspuns Câştigător
| Momo_4574 a răspuns:

Tiam mai zis si mainainte laughing Fii naturala. lasa totul sa se produca, nu trebuie sa te ajute cineva ca sa iti dai seama. lasate purtata de val laughingsi bafta la intalnire stef rolling on the floor... exerseaza sarutulhee hee...happy

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

ASta ma intrebam si eu si poate mai ma intreb
Dar eu de obicei o dau in baralaughingsi incepem amandoi sa radem
Orcum fii tu insuti!

| Deniisze a răspuns:

:-|
Cum sa te comporti`happy
Fii tu insuti`laughing)
Dar nici nu ii arata ca ti-e rusine sau altceva happy
Daca el te intreaba despre tine, spune-i adevarul happy
Si raspunde-i punandu-i si tu intrebari despre el big grin

| anonimaa a răspuns:

Pai mai fi naturala adica daca esti timida ar trebui sa vezi asta ca pe o calitate nu ca pe un complex pentru ca fetele timide sunt mai speciale si baietii le vad mult mai interesante decat pe cele tupeiste care isi expun viata tuturor (un plus de mister nu strica)
tot ce ai tu de facut este sa zambesti (daca este aproape de tine si nu ai tocmai o respiratie fresh ia-ti OBLIGATORIU guma de mestecat) nu te machia strident :putina pudra si un gloss transparent ar trebui sa fie de ajuns, imbracate comod (iti sugerez niste tenisi colorati basketi daca se poate cu un tricou asortat si niste blugi mulati daca iti permite silueta prin care sa ti se vada posteriorullaughing) in rest fi cool, simpatica, nu face comentarii stupide si fi de treaba
pup miruna:*:* (fundita?)

| βǿβǿ a răspuns:

Pai... te comporti normal
bine.
stiu despre ce vorbesti
si eu sunt tot asa de timida cand am langa mine un baiat care mai arata si bine pe deasura
dar compoartate in felul in care sa nu vada ca esti emotionata
orice te intreaba raspunde-i
si vei vedea ca nu o mai fii timida dupa ce incepeti sa vorbitihappy
si il poti si tu intreba:
ce sporturi ii plac, cum te considera etc...

fundita?big grinbatting eyelashes