| PoseidonXD a întrebat:

Am si eu o intrebare! Mi-am cumparat revista Bravo cu Justin bieber, si Bravo Girl! M-as intreba ca cand apare revista noua? Pe ce data tongue Pe revista Bravo girl pe ultima pagina scriie ca azi ar trebui sa apara!

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Revistele acestea apar foarte des. Dacă scrie că astăzi apare una nouă, înseamnă că aşa este.

Pa-pa.

| inmedio1 a răspuns:

Buna

Revista Bravo Girl a aparut marti - 23 iulie.
Pentru a afla cand apar revistele tale favorite sau pentru a descoperi altele noi, poti urmari zi de zi blogul nostru: http://inmedio.ro/blog/ :)