| piciuxx a întrebat:

pentru a face graffiti este nevoie de talent, sau oricine poate sa faca prin exersare... Multam, funda!

Răspuns Câştigător
| Krystinutza23 a răspuns:

Nu conteaza k ai talent sau nu.
Tot ce iti trebuie este un spray graffiti, un perete rolling on the floor si imaginatie, nu talent!

2 răspunsuri:
| Muffin129 a răspuns:

Pai, daca vrei sa faci graffiti calumea, trebuie sa ai imaginatie, sa exersezi, dar iti trebuie si putin talentwinking

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Trebuie sa exersezi si imaginatie (ca la desen) nu trebuie sa ai talent din nastere