| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au jucat jocul Medal of Honor - Pacific Assault. Stiti atunci cand incepe jocul, te afli in acea barca sau ce o fi cu acea arma atasata. Barca se rastoarna, tu te duci la mal si ii impusti paia, dupa care dupa ce i-ai impuscat pe inamici, unul din echipa ta striga tare "atentie grenadaaaa". Ei bine cum te feresti de acea grenada ca am incercat multe lucruri dar oriunde ma duceam sa ma ascund, era degeaba. Sa ma arunc la pamant nu mergea si trebuie sa recunosc ca nu credeam vreodata ca o sa am nevoie de ajutor sa trec de un nivel la vreun joc, dar la acesta de vreo 2 saptamani ma straduiesc, nu e un joc asa usor. Va rog HELP!

3 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Eu l-am terminat de mult dar cu parole))) sincer nu mai stiu ce trebuie sa faci dar oricum un joc dificil.

| Alex >D a răspuns:

Deci... sunt niste " piloni pe acolo pe mal ". stai la adapost si mergi pe langa zidul ala de la inceput! bft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pot sa fac cand jocul iese pe desktop? am sters salvarile, am dat setarile la nivel Low, am mai mult decat cerintele minime ale jocului la Pc-ul, meu si totusi, iese din joc la prima misiune inainte sa cobor de pe barca. Sfaturi?