| Robertwdr2008 a întrebat:

Am și eu o întrebare, pot ajunge Trapper dacă nu am voce gen ca Petre Stefan etc. Ei la studio folosesc doar mix Master sau au nevoie și de puțină voce muzicală. Și este o metodă cum poți avea puțină voce gen trebuie să faci studii sau doar să îți antrenezi vocea cântând?

2 răspunsuri:
| vero90281818 a răspuns:

Nu, o faci din placere exista multe "filtre pe voce" deci incearca.

| Robertwdr2008 explică (pentru vero90281818):

Păi, Petre Ștefan nu are voce sau ce? Gen dacă mă duc în buc la un studio bun costă 750€ mix master