| Sebygoon2007 a întrebat:

Ultima întrebarea și vă las
1. poti ajunge Trapper daca ai puțină voce și ureche muzicală?
2. Poți face canto ca sa îți îmbunătățești voce și ureche muzicală
3. Nu toți trapperi au voce
4. Vreți să ziceți ca Petre Ștefan are ureche muzicală și voce?
Vă rog răspunde concret.winking

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Nu poti!
2. Nu, odata ce nu ai ureche muzicala si nici voce, nu poti afce nici canto
3. ba da, toti cantaretii au voce (aia care nu au voce dar cred ca au ajung sa se faca de ras la lume, fiindca nu iese muzica din gura lor).

| Sebygoon2007 explică (pentru Violleta2022):

Dumneavoastră vă referiți la muzică manele populară etc trapul este altceva poți sa îți modifici vocea de pe calculator dacă eu am întrebat un Trapper care nu e cunoscut și el a spus ca nu a avut nevoie de voce ( ca eu ureche muzicală am și voce dar puțin la voce mă refer ca pot canta cat de cat ca Petre Ștefan Rava etc
Pe cine să cred pe dumneavoastră sau pe trapper

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sebygoon2007):

Nu baiete, NU m-am referit la manele, m-am refeit la toata muzica, incluzand Trapp.

| 0Dutzu09 a răspuns:

Sincer decat sa te faci rapper sa cheltui bani etc., mai bine te faci lautar, iei ceva lectii de un instrument muzical (orga, vioara, acordeon) si poti scoate bani frumușei de la nunti, botezuri etc?