| johncena a întrebat:

Am si eu o intrebare se intampla ca plac o fata dar ea nu ma place, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cioco1tweety a răspuns:

Pff. din pacate cam asa se intampla in ultima vreme, mai rar sentimentele sunt reciproce.de facut nu stiu ce ai putea sa faci decat sa incerci sa-i fii pe plac fetei. dar exista si "esecuri" in domeniul asta.si anume ca fata pur si simplu sa nu fie multumita de tine sau sa-i placa de altcineva, dar tu stai linistit.sa nu te apuci sa plangi, chestii de genu asta.ca nu se merita.mai sunt n fete care vor tine la tine si poate si tu la elehappy
Succes!happy>big grin

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De unde sti ca nu te place? raised eyebrows
Sa sti ca sunt multi care au sentimente ascunse happy

Bafta! happy

| Antrax a răspuns:

Poate te testeaza sa vada daca renunti la ea.

auran
| auran a răspuns:

Eii, se mai intampla nu trebuie sa disperi! Incearca sa fii cat mai natural si nu incerca sa-i fortezi mana poate isi va schimba parerea, daca nu, las-oooo

| vykkusor a răspuns:

Uneori cel mai bine este sa te resemnezi, dar daca ai pentru cine sa lupti, lupta!

| johncena explică:

Va multumesc pentru sugestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cauti alta care sa iti raspunda la sentimentetongue

| 0r0o0xy0 a răspuns:

Poate ea ii mai timida si nu arata faptul cai place de tine...
so incearca sa vorbesti cu ea sai spui ce simti pentru ea si daca nu ii sa fie nah asta este...cautzi alta fata