| sabinamitea a întrebat:

Am si eu o pagina pe facebook se numeste NOI Fetele(daca vreti sa o gasiti scrieti NOI Fetele la cautare pe facebook si veti vedea o poza de profil cu o fata roscata desi imaginea de profil o schimb minim odata la o saptamana) si are doar in jur de 110 likeuri...cum sa-i fac publicitate? cum sa fac sa am mai multe likeuri?

Răspuns Câştigător
| skumpika96 a răspuns:

Distribuie pagina la toti prieteni din lista ta de facebook sau trim link pe mess cu pagina respectiva si cere-le amicilor sa dea like.Te pup si bafta!

P.S.:Si eu iti voi da likewinking