| Scliparici a întrebat:

Am si eu o problema. Am fundu putin ca mare. La corp sunt slaba... dar am problema asta de ceva timp.
Cum as putea face sa-l am normal?
Va rog daca aveti chef de mistouri mai bine nu mai raspundeti:*

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Nu-ti face probleme in legatura cu asta si ce daca i fundul mare cand esti frumoasa?
pur si simplu daca nu vrei sa iti iasa in evidenta atunci mai ingrasate vreo 5 Kg nu e mare lucru
Fundita te rogbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Nu vad nicio problema in acest lucru.Eu cunosc persoane care au fundul mai mare decat e normal, dar asta e constructia ta!
Ar trebui sa te bucuri cu nu il ai mic!
Asa este mai sexy!

| Pisoiul a răspuns:

Vrei sa spui ca nu ai muschii dorsali(dosul) sexy ca e prea mare.Atunci incearca cu un corset nu unul de calitate proasta unul de calitate buna care iti lasa pielea sa respire.Corsetul aseaza grasimea uniform in corp.Si asa nu vei mai avea dosul mare.Incearca asta dar cu un corset de calitate buna.Nu cu un corset de 50 de lei.Cu unul de cel putin 150 de lei.Credema multe femei l-au incercat si au fost foarte multumite de ce forma a avut talia si fesele lor dupa folosire. Femeile trebuie sa aiba dosul cu grasimea uniforma, doar corsetul poate face asta.

| ignore a răspuns:

Poarta bluze care sa il acopere si fa sport.

| Cici4Mici a răspuns:

Nu stiu ce sa zis du-te la un doctor sa iti spuna, ar fi cea mai buna cale.

| zuzu_8138 a răspuns:

Punete la alergatlove struck

| alexandra75 a răspuns:

Inseamna ca esti cam urata.Nu prea ai ce face, de asta ti-e si ciuda cand vezi fete foarte frumoase!