| Afrojeak a întrebat:

Am si eu o problema cu Counter Strike, deci cand intru in el nu imi mai apare nimic scris in el, apare. la quit si la celelalte la fel, de lasat ma lasa sa intru pe svr, da e la fel, numele... sa iei arma la fel, am instalat alt Cs dar nimic, face la fel! Ma puteti ajuta!?

6 răspunsuri:
| mikilooooooooo a răspuns:

Hud_draw 1

| mikilooooooooo a răspuns:

Adica scrii in consola hud_draw 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit...nu mai adauga serverele pe care joci.adauga alte servere... mie mi-a mers

| Afrojeak explică:

Adica Hud_draw 1? cum fac fii mai explicid

| Afrojeak explică:

Nici o sansa, nu merge... altceva? Help!

| bogdancool102 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, trebuie sa faci astfel : Intri in folder de la cs dupa care >>cstrike>>resources>> si stergi GameMenu.res! Bafta. Trebuie sa mearga.