| Teodeo a întrebat:

Am si eu o problema pe youtobe:
Cand dau sa devin partener adica dau pe get started apare asta:This feature is currently not available in your country. Learn more.
Vreau sa stiu cum sa devin partener sau cum sa imi schimb tara in asa fel incat sa devin. Funda

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Daca traduceai pe google translate iti dadeai seama ca spune Aceasta caracteristica nu este inca valabila in tara ta. Afla mai multe. asa se traduce, deci cu alte cuvinte nu poti deveni partener, nu poti pacali youtube ca te da de gol IP. Funda?big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat