| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat 11 clase si vreau sa ma inscriu la seral, care sunt conditile?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mergi la Inspectoratul Scolar si vezi care sint liceele care fac seral sau ff, apoi trebuie sa faci dovada ca lucrezi, foaie matricola de 11 clase, ci si mai departe iti vor spune ei ce trebuie sa faci.Bafta.

| csintalan a răspuns:

...prima data te interesezi unde este seral,... unde ai putea fii cel mai compatibil,... te interesezi de la secretara unitatilor scolare,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa dai o diferenta, un fel de examen.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci la serai acum pana NUI TARZIU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te maine pana nu e prea tarziu bafta