| ralu_5917 a întrebat:

Am terminat scoala profesionala acum 4 ani, nu am capacitatea luata, am o sansa sa ma inscriu la seral?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu ai nici o sansa, daca nu ai capacitatea luata.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula fara capacitate nu poti intra la liceu, dar e bine sa intrebi, poate au aparut modificari...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fara capacitate luata nu poti happy

leonardk
| leonardk a răspuns:

In mod normal - nu. Dar daca ai optat pentru un liceu anume, cel mai bine ar fi sa intrebi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti intra si cu certificatul profesional insa sansele sunt mai mici decat la cei care au dat testele nationale de a intra la un liceu insa trebuie sa inveti pentru. diferente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa intri la seral eu am foarte multe persoane la seral fara capacitate si nici eu nu am luat si am trecut deja in clasa a 13