| fabian12345326 a întrebat:

Am trecut a-9-a la liceul Ucecom,, spirul haret" si vreau sa stiu cum este colectivul daca se invata, etc. (apropo eu sunt la liceu adica fac 4 ani+o meserie)
Scuze daca am gresit categoria

Răspuns Câştigător
| cristian200313 a răspuns:

Unde exact este liceul Ucenom Spiru haret? Pentru ca si eu sunt tot la Liceu Spiru Haret Constanta.
Normal ca se invata, se invata, frizerie, etc.

6 răspunsuri:
| fabian12345326 explică (pentru cristian200313):

In Bucuresti

| cristian200313 a răspuns (pentru fabian12345326):

Aaa, oke.
Mult succes in prima zi de liceu.

| fabian12345326 explică (pentru cristian200313):

Ms, daca poti sa mi spui cateva informatii, inveti ceva de acolo pe profilul la care esti? (eu sunt pe frizerie). Ms, spune mi si mie cum a fost prima zi de liceu pentru tine

| cristian200313 a răspuns (pentru fabian12345326):

Gen, si eu sunt clasa a 9-a incep si eu in prima zi de liceu, deci la Constanta e destul de ok clasa, fetele, etc, dar in Bucuresti nu cred ca am mai fost pe acolo, dar eu zic ca merita sa inveti, si cei 4 ani, muncesti ca frizer, daca te angajezi, daca doresti tu.
Presupun ca in prima zi de liceu, o sa avem emotii si frica in noi.

| fabian12345326 explică (pentru cristian200313):

Daaa, dar gen ei te baga sa muncesti ca frizer la anumite saloane? Ca am inteles de pe net ca te baga la munca

| cristian200313 a răspuns (pentru fabian12345326):

Daca termini cele 4 ani, cred ca da, da normal ca te baga in ore, ca sa vada cum te descurci ca Frizer. mult succes.