| Ea a întrebat:

Am uitat parola pe un id... Am sanse sa o recuperez? Daca da... cum?

Răspuns Câştigător
| beautykillls a răspuns:

Pai cand ti-ai facut id-ul ti-ai dat informatiile personale si ai raspuns la niste intrebari secrete. daca intri pe www.yahoo.com si dai la "Forgot my password" o sa iti ceara detaliile personale si o sa iti puna acele intrebari la care trebuie sa raspunzi corect. Apoi ti se va oferi sa pui o parola noua. Daca nu mai tii minte informatiile pe care le-ai scris si raspunsurile la intrebari, nu se mai poate face nimic. Cel mai simplu e sa ai aceeasi parola la tot ce ai pe internet si de preferabil o propozitie greu de ghicit. Asa am eu de cativa ani de zile si nu am avut niciodata probleme cu uitarea parolei.

18 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Te duci la forgot password sau "am uitat parola", depinde de limba, si vezi ce iti cere acolo.happy

Bafta la recuperat!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da..toate asta..numai sa ti minte ce intrebare si ce raspuns secret ai pushee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În momentul când îți cere parola, ai opțiunea de recuperare sau uitare parolă. Intri în fereastra cu pricina și urmezi pași.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai poti.Am patit si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum recuperez parola de yahoo ce am pieruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sunt in aceeasi drama dar numai ca la mine a intrat un nesimtit si imi stingea pc ce credeti cum fac si eu sa-mi recuperez parola?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am uitat parola si mam luat dupa beautykills si am reusit am scris ¨Forgot my password¨ si am gasit mersi mult beautykills

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taceti ma ca aveti cum s=o recuperati nu mia recuperat=o un preten de-al meu si acum el e plecat si eoo nu stiu cum sa fac so recuperez dar cand o sa vina prietenul meu o s=o recupereze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum ajuta-ma te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! duten mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am uitat parola si vreau sa o recuperez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am uitat si informatiile personale mai sunt sanse?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dai ce e mai bun din tine!

| florin0395 a răspuns:

Poti recupera parola numai daca stii datele trecute acolo si raspusu' la intrebarea secreta, Daca nu le stii poti sa visezi in continuare(am patit-o si eu).

| marius_5456 a răspuns:

Am uitat parola pe un id... Am sanse sa o recuperez? Daca da... cum?

| ana_4026 a răspuns:

Am uit parola de la id meu va rog sa ma ajuta-i