| fantasy01 a întrebat:

Am un aparat foto cooplix L23. si din neatentie. l`am scapat jos... Atunci cand l-am scapat era aprins. si obiectivul din fata care face zoomul. a ramas asa deshis, dar intr-o parte. de aprins. nu il pot aprinde doar cand ii scot bateriile si i le bag din nou. si imi apare. ecranul negru si scris "Watchdog time out". mai e vreo sansa sa se repare? mai spun ca atunci cand ii dau Onn. se aprinde beculetul. dar ii suna cv in inauntru. si se inchide inapoi. vreo sansa? sad.

1 răspuns:
| absurd a răspuns:

Pe ce a cazut? din ce e carcasa lui plastic sau metal? daca a cazut pe ceva moale si carcasa e dura nu e nimic strasnic, dar daca zici tu ca nu se deschide e ceva mai rau. Poti sa-l incerci cu reparatie ai sanse cam 30 din 100 dar nu uita dupa reparatie nu va mai fi ca nou. funda?