| anonim_4396 a întrebat:

Am un aparat foto Nikon Coolpix L810 care filmeaza HD si cand bag filmuletele in pc se vad foarte intrerupte, am incercat cu mai multe programe si e la fel, stiti cumva cu ce program ar trebui sa le deschid sau ce sa fac ca sa se vada ca pe aparat?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu e de la program! E de la placa ta video care nu are suport pentru formatul HD. Incearca sa-i faci un update de driver la placa video.
Succes!

| Broadband a răspuns:

Windows media player classic sau placa video cum a zis neluL