| emokid9329 a întrebat:

Am un blog in platforma blogger...stiu absolut orice sa fac/schimb/modific/adaug la el... dar nu stiu cum pot sa imi adaug emoticoane? in genul alora de pe yahoo messenger ( happy straight face sad :X ) astea nu le stiu pune ca sa imi apara pe blog...pls help me crying

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

Pai eu puneam pe hi5 emoticoane si era un site cu acele coduri unde puneai ce emoticoane vrei.erau o gramada dar din pacate nu mai stiu siteul.cauta si tu pe google si poate gasesti apoi pune codurile acelea la postari.
pup :*

5 răspunsuri:
| tukhey23 a răspuns:

Nu cred ca poti pune emoticoane, cum le zici tu, de ce? Habar n-amhappy., dar nu poti \m/

| sweetangeloana a răspuns:

O adresa de mail da iti trimit o lista cu emoticoane In lista iti arata si cum sa le scrii.winking

| emokid9329 explică:

Am emoticoane dar nu pe astea le vreau...au tot felul de coduri si merg cand vor sad merci oricum happy \m/

| ktty a răspuns:

Nu sunt sigura da` cred ca sunt niste coduri pe net. k nujt la blog. stiu ca asa e la hi5. si poate mergewinking

| ro8y1 a răspuns:

Habar ....nu am cum se face sorry