| Stefyyzxx a întrebat:

Am un catelus si as vrea sa-mi dati niste idei pentru ce nume sa-i pun! Funda.

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

Bruno,Pufache,Lassy,Franky,Richu,Cookie,Norocel.laughingFunda?

4 răspunsuri:
| Georgianaaaaa a răspuns:

Bobi,Carlos,Cody,Lord,Leo,Luky,Otto,Ralf,Ron,Tom,Dig,Max,Orion,etc(presupun ca e baiat)

| Stefyyzxx explică:

Bruno,Pufache,Lassy,Franky,Richu,Cookie,Norocel.laughingFunda?

| Stefyyzxx explică:

Niet lalalalalallalalallalalalalalalalalaallalalalallalalalallalalallallalalalalalallalalalalalla

| ana1626 a răspuns:

Max
Nero
Buddy
Spyke
Terry
Rex
Buster
Titi
Cody
Duke
Charlie
Jack
Harley Annie
Rusty
Toby
Murphy
Shelby Sophie
Sparky
Barney
Oscar
Si un site unde gasesti muuulteee :http://www.caini-pisici.com/....../index.php