| XatomisX a întrebat:

Am un ceas de mana si m-am gandit sa ii schimb imaginea de pe el sa pun o poza cu o trupa o i-au o fac in photoshop si o punwinking o sa iasa super dar problema este ca nu pot scote ceasul de tot chestia aia de programat nu iese exista ceva tutoriale pe internet cum sa demontezi un ceas de mana?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Incearca sa faci treaba asta la un atelier de reparat ceasuri, asa vei fi sigur/a ca nu strici ceasul, avand in vedere ca trebuie sa scoti si acele ceasului care sunt foarte sensibile!