| eSc a întrebat:

Am un fel de iritatie pe ceafa dar sunt cosuri cum as putea sa scap de ele

3 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

Stiu ca suna foarte nasol si scarbos, dar daca in fiecare zi mananci drojdie.cat poti tu.o mananc cu paine sau o amesteci in mancare. promit eu ca nu mai ai treaba cu cosurile si cu asttfel de infectii happy

| Gabryel98 a răspuns:

Ce varsta ai?

| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Pune câteva picături de ulei 100% pur de arbore de ceai(tea tree) de la Thursday Plantation in șampon si gelul de dus.
O sa vezi foarte repede diferența, la început le va usca si apoi o sa dispară complet.
Ai mai putea sa iți cauți sa iți schimbi săpunul normal cu un șampon organic pe baza de ulei pur de arbore de ceai pentru a controla mai bine excesul de sebum.