| bogdytzu a întrebat:

cu ce as putea sa scap de cosuri?

Răspuns Câştigător
| MihaiDavid a răspuns:

Eu am folosit o solutie, zinerit, o poti acizitiona de la farmacie! Sincer mie mi-a functionat, dar trebuie sa te ti de ia. o sa dureze un pic!

| Keyko a răspuns (pentru MihaiDavid):

De curiozitate numai, cat ai asteptat, ce acnee ai avut si cat a costat? eu am pete, acnee nodulochistica crezi ce merge?

| EdynSt a răspuns (pentru MihaiDavid):

Am si eu problema asta, am folostit Zinerit, dar m-am lasat de ea. Daca m-as reapuc de tratament, cat timp ar trebui sa il urmez?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen

| blackcat99 a răspuns:

Eu am scapat cu ceai de frunze de nuc. Faci ceaiul, apoi in fiecare seara te speli cu el pe fata. Daca vrei rezultate rapide poti bea cate o lingurita pe zi. (Daca vrei si tratamentul intern ceaiul trebuie sa fie mai concentrat.) O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| Puffulets a răspuns:

Fa-ti masca cu galbenus de ouwinking

| Keyko a răspuns (pentru Puffulets):

Cum? mai pui ceva? sau doar galbenusul?

| Puffulets a răspuns (pentru Keyko):

Doar galbenusul il pui. astepti pana se intareste pe fata si dupa te speli cu apa calduta ca se ia mai usorbig grin

| Keyko a răspuns (pentru Puffulets):

Merci kiss

| FoorMusiicOne a răspuns:

Paii este la farmacie o solutie care inghiata cosuril si se spar singure nu doar sa stii vei scapa de cosuri in mamxim 3 zile

Funda?