| george19223 a întrebat:

Am, un Nokia lumia 520 codat pe Orange si as vrea sa stiu cat m-ar costa sa il decodez! sa pot folosi celelalte retele in el? dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| DIMAPANTA a răspuns:

Te cuosta 18 lei.al meu e tot Nokia lumia 520 si l-am decodata si merge supe Funda

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru decodare telefon, vei avea nevoie de factura de achizitie si certificatul de garantie al acestuia.
Pretul decodarii unui telefon Orange il poti regasi aici:
http://www.orange.ro/......din_src/1.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Alexandru4 a răspuns:

Iti ia maxim 10-20 de lei. Dupa ce il decodezi poti sa utilizezi si cartele ale altor retele in afara de Orange.winking FUNDA?