| mimi_1975 a întrebat:

Am un prieten care ma socoate ca pe o sora.si zilele trecute ne recomandam ceva filme...stiti vreun film despre vreo prietenie ce a trecut in dragoste? plzz

2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

A walk to remember - e ceva cu o fata si un baiat care nu prea se inghiteau, au devenit prieteni si in cele din urma iubiti, dar finalul e tragic.

| Kolp a răspuns:

O fain. E si povestea mea. Am o colega care o tratez ca pe o sora si reciproc. Film nu stiu ce ti-as putea recomanda. Din prietenie dragoste e mai periculos ca vi-ati putea stica prietenia fara sa stiiwinking