| Andruta a întrebat:

Am un samsung star s5230 si am incercat sa imi bag video clipuri in el si nu merge. de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand ce fel de videoclipuri ai bagat(format:ex:3gp,mp4,avi,etc).daca ai bagat dupa pc in tel videoclipul in format avi sa fii sigura ca nu iti va merge deoarece mai intai trebuie convertit in alt format pe care il accepta telefonul de ex:mp4 sau 3gp.ca sa convertesti videoclipurile o sa ai nevoie de un program.eu iti recomand sa descarci,, dvdvideosoft''
sau cauta pe net un converter video. sper ca ti-am fost de ajutor