| LoveJames a întrebat:

Am un telefon nokia 7373 si azi am ascultat muzica si la un moment s-a inchis telefonul, l-am redeschis dar acum cand apas pe un bunton mi se face ecranul alb apoi se inchide... ce sa fac. aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| Happiness_8100 a răspuns:

Asta am patit si eu.L-am inchis sa scot memoria sa pun muzica, si dupa cand l-am deschis se albea ecranul si nu se mai deschidea deloc, timp de cateva zile.Eu am fost la un servise GSM,sunt multe in oras, dar depinde de unde esti, si mi l-a reparat cu 50 de lei.Probabil ca i se virusase sursa.La al tau poate fi o alta cauza, dar pentru a rezolva, du-l la reparatwinking
Succes:*

| laurash_9338 a răspuns:

Daca mai este in garantie du-te de unde l-ai luat si vor vedea ei ce s-a intamplat.