| wannabe a întrebat:

Am un telefon samsung sgh x 650 si cand aveam cartela de vodafone am umblat in setarile telefonului si am pus ca de fiecare data cand schimb sim-ul sa-mi ceara un cod stiut numai de mine[ sim lock code ]iar acum numai stiu acel cod. Exista vreun mod in care pot rezolva aceasta problema? daca da care are ar fi aceea?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la sediul vodafone din orasul tau si ia legatura cu un cosultant. ei vor sti ce sa iti spuna.nu il rezolva singura de capul tau ca il strici mai tare. sad
Succes!:*